Studentům poskytujeme  ubytování za cenu mezi 1600 Kč a 2100 Kč. Pro ubytování v Domově mládeže –  platba zálohově 2 měsíce předem.

Domov mládeže se nachází na adrese U Bazénu 271/2, Praha 4,  tedy u  naší  hlavní budovy školy.

Doprava je sem pohodlná ze stanice metra Kačerov, Chodov, Smíchovské nádraží.

Autobusy č. 113, 331, 333  z Kačerova.

Autobus č. 197 ve směru Smíchovské nádraží – Háje.

Kontaktní osobou je Ing. Zdeněk Sedláček, tel.: 608 983 085, email: sedla.z@seznam.cz

Domov mládeže při SOU potravinářském je sedmipatrová budova v klidném prostředí Prahy 4. Ubytovaní studenti zde mají k dispozici dvě moderně vybavené kuchyňky, dvě klubovny s TV.

Možnost napojení PC, internet, wifi, sportovní místnost vybavenou stolem pro stolní tenis apod.

Pokoje jsou moderně a nově vybaveny nábytkem a chladničkou. Mají zavedeny přípojky PC. Studenti bydlí ve dvou až tří lůžkových pokojích včetně sprchového koutu, WC a umyvadly pod uzavřením. Patra jsou rozdělena na dívčí a chlapeckou část.

Studenti mají možnost se dobrovolně zapojit do různých společenských akcí, návštěva kina, divadla, přednášek společenského chování, oslavy Vánoc, Velikonoc, batikování apod.

Domov mládeže je v provozu vždy přes školní rok (ve svátky, prázdniny, soboty a neděle je uzavřen).

Fotografie z Domova mládeže najdete zde.

Informace u Ing. Zdeňka Sedláčka.

Funkce Jméno Telefon Email
Vedoucí DM Ing. Zdeněk Sedláček 608 983 085 sedla.z@seznam.cz